KB Trepca - Mitrovice KB peja - PejeSigal Prishtina - PrishtineAs Prishtina - PrishtineKB Vllaznimi - GjakoveKB Kastrioti - FerizajKB Drita - GjilaneKB Bambi - MitroviceKB Bashkimi - Prizren
KB Trepca 1999/2000: KAMPION I KOSOVES dhe FITUESE E KUPES SE KOSOVES.

4. Ardian Behrami
5. Ilir Selmani
6. Valdet Idrizi
7. Artan Mehmeti
8. Brahim Veseli
9. Edmond Raqa
10.Shpend Manaj
11.Faton Ademi
12.Naim Hajrizi (C)
13.Eroll Pepiqi
14.Esat Ibrahimi
15.Besim Braha
Trajner i ekipit:Ahmet Behrami

--------------------------------------------------------------------------------

KB Trepca 2000/2001: KAMPION I KOSOVES

4. Ardian Behrami
5. Ilir Selmani
6. Valdet Idrizi (Fikret Hanxhiq)
7. Artan Mehmeti
8. Brahim Veseli
9. Edmond Raqa
10.Ylber Jusufi
11.Faton Ademi
12.Naim Hajrizi (C)
13.Eroll Pepiqi
14.Esat Ibrahimi
15.Besim Braha
Trajner i ekipit:Ahmet Behrami

--------------------------------------------------------------------------------

KB Trepca 2001/2002

4. Ardian Behrami
5. Ilir Selmani
6. Fikret Hanxhiq
7. Artan Mehmeti
8. Brahim Veseli
9. Edmond Raqa
10.Ylber Jusufi
11.Faton Ademi
12.Naim Hajrizi (C)
13.Eroll Pepiqi
14.Esat Ibrahimi
15.Besim Braha
Trajner i ekipit: Senad Spuzanin

--------------------------------------------------------------------------------

KB Trepca 2002/2003

4. Ardian Behrami
5. Ilir Selmani
6. Fikret Hanxhiq
7. Artan Mehmeti
8. Brahim Veseli (Melvis Huskic)
9. Edmond Raqa
10.Ylber Jusufi
11.Faton Ademi
12.Naim Hajrizi (C)
13.Haashim Simmons (Julius Teal)
14.Esat Ibrahimi
15.Besim Braha (C)
16.Naim Haxha
Trajner i ekipit: Senad Spuzanin, (Vojko Herxel), (Admir Sejdiu)

--------------------------------------------------------------------------------

KB Trepca 2003/2004: FITUESE E KUPES SE KOSOVES

4. Ardian Behrami (Davor Halbauer), (Igor Milicic)
5. Ilir Selmani
6. Fikret Hanxhiq
7. Artan Mehmeti
8. Brahim Veseli (Haashim Simmons)
9. Edmond Raqa
10.Ylber Jusufi
11.Marko Zhorzh
12.Nexhat Spahiq (Charles Manga), (Ersid Ljuca)
13.Naim Haxha
14.Esat Ibrahimi
15.Besim Braha (C)
Trajner i ekipit: Cedomir Cira Perincic

--------------------------------------------------------------------------------

KB Trepca 2004/2005

4. Igor Milicic (Senad Delic)
5. Ilir Selmani
6. Fikret Hanxhiq
7. Gezim Begu
8. Haashim Simmons
9. Edmond Raqa
10.Besnik Tupella (Jure Lozancic, Bekim Syla, Narcis Begovac)
11.Brahim Veseli
12.Safet Mustafa
13.Naim Haxha
14.Esat Ibrahimi
15.Besim Braha (C)
Trajner i ekipit: Ahmet Behrami

--------------------------------------------------------------------------------

KB Trepca 2005/2006

4. Fadil Bunjaku (Jasmin Hukic, Jasenko Elezovic, Edin Nurkanovic)
5. Ilir Selmani
6. Fikret Hanxhiq (Senad Delic)
7. Gezim Begu
8. Brahim Veseli
9. Vigan Raqa (Haashim Simmons)
10.Gazmen Merovci
11.Faton Ademi (Gazmen Asllani)
12.Amir Delalic (Mladen Varga, Tarik Valjevac)
13.Naim Haxha
14.Esat Ibrahimi
15.Besim Braha (C)
Trajner i ekipit: Ahmet Behrami, Naim Hajrizi

--------------------------------------------------------------------------------

KB Trepca 2006/2007

4. Edin Nurkanovic
5. Ilir Selmani (C)
6. Fikret Hanxhiq
7. Gezim Begu
8. Brahim Veseli
9. Fisnik Sejdiu
10.Gezim Sejdiu (Davor Kurilic)
11.Gazmen Asllani
12.Amir Delalic
13.Naim Haxha
14.Esat Ibrahimi
15.Safet Mustafa
Trajner i ekipit: Naim Hajrizi, Admir Sejdiu